• Bez kategorii

Tri-Go! 2018

Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w tegorocznym Tri-Go!, czyli warsztatach organizowanych przez GFPS-Polska. Tym razem spotykamy się w dniach 10 – 13.05.2018 w Teresinie pod Warszawą. Czterodniowe warsztaty poprowadzi dla nas Patrycja Pociecha.

Poprzez organizację szkolenia chcielibyśmy dać Wam, naszym członkom z Polski, Niemiec i Czech możliwość bliższego poznania, zdobycia praktycznych podstaw komunikacji w grupie, a także wdrożenia własnych pomysłów na rozwój projektów GFPS. Dzięki interaktywnym ćwiczeniom w grupach nauczycie się nie tylko, jak lepiej przygotowywać różne inicjatywy, ale również zdobędziecie umiejętności miękkie przydatne w Waszym życiu. Ostateczny kształt warsztatów zależy od Was, dlatego zachęcamy do zaznaczenia tematów, które są dla Was najistotniejsze. Do zobaczenia wkrótce!

Patrycja Pociecha (Pati) – facylitator i trener, prowadząca Tri-Go! 2018, pisze o sobie:

Kilka lat temu byłam (hiper)aktywnym członkiem GFPS-u i Koordynatorem Projektów – zaczęło się od Tandemu 2010 i stypendium, kilku lat w Zarządzie jako Koordynator Projektów a skończyło na „GFPS-owej emeryturze” w Komisji Rewizyjnej. W mojej karierze w GFPS miałam przyjemność uczestniczyć w około 20 projektach w najróżniejszych miastach w Polsce, Niemczech i Czechach.
Skończyłam Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Od czterech lat zajmuje się treningiem i facylitacją – na początku w organizacjach pozarządowych w ramach wolontariatu, a obecnie również zawodowo jako specjalista od edukacji online.
 W ramach hobby prowadzę fundację „Global Peacebuilders Institute” i we współpracy z „Initatives of Change” organizuję program treningowy „Young Ambassadors Programme” dla młodych liderów z całej Europy.
Więcej o mnie tutaj: https://www.linkedin.com/in/patrycjapociecha/

Informacje o zgłoszeniach na Tri-GO:

  • Termin zgłoszeń upływa 20.04.2018.
  • Początek projektu: 10.05.18 g.16:00
  • Zakończenie: 13.05.18 ok. g.14:00

Koszt uczestnictwa:

  • 45 zł – dla członków GFPS-Polska
  • 15 EUR – dla członków GFPS e.V.
  • 290 CZK – dla członków GFPS-CZ
  • Osoby uprawnione – bez opłat

Prosimy o zgłaszanie się przez formularz nas stronie GFPS e. V.: http://www.gfps.org/termine/2018/multiplikatorenseminar

You may also like...