Zespoły Pomocnicze

Grupy Robocze
Macie ochotę się zaangażować w projekt, ale preferujecie luźniejszą formę zobowiązań? Lubicie samodzielne działania, a może wolicie pracę w zespole osób o podobnych zainteresowaniach? Pragniecie by praca wolontariacka umożliwiała Wam rozwijanie pasji i nabywanie umiejętności przydatnych w życiu zawodowym?
Jeżeli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, zgłoście się do jednej z Grup Roboczych GFPS–Polska!

grupy-robocze

Grupy Robocze to luźno zorganizowane zespoły członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia, którzy wspólnie pracują w zakresie interesujących ich zagadnień. Każdemu z członków oferujemy następujące udogodnienia:

  • Członkowie Grup Roboczych są na bieżąco informowani o wszelkiego rodzaju szkoleniach, spotkaniach i seminariach dotyczących sfery ich zainteresowań;
  • Aktywnym członkom GR przysługują zaświadczenia potwierdzające zaangażowanie i jego rodzaj w językach polskim, niemieckim, angielskim, czeskim, białoruskim oraz rosyjskim.

Każda Grupa Robocza znajduje się pod opieką członków GFPS – Polska. Osoby zainteresowane zaangażowaniem w Grupy Robocze prosimy o zgłoszenie się do jej opiekuna. Bez obaw – możecie się zapisać do więcej niż jednej GR!


Grupa Robocza Nauka

Weronika Warzocha

Opiekun – Weronika Warzocha

O sobie: Jestem absolwentką prawa i studentką III roku historii sztuki na UW. Obecnie pracuję w Narodowym Centrum Kultury. Swoją przygodę z GFPS zaczęłam w 2013 roku podczas polsko-niemieckiego Tandemu. Nastepnie działałam w Zarządzie Stowarzyszenia jako Opiekun stypendystów z Niemiec oraz jako Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej. Kilkakrotnie byłam też opiekunką referatów stypendystów przyjeżdżających do Polski. Jako koordynator Grupy Roboczej „Nauka” chciałabym zachęcić członków GFPS do aktywności w odkrywaniu różnych inicjatyw i ciekawych projektów, które są dookoła nas!

Kontakt: weronika.warzochaATgfps.pl

 

Cezary Fijałkowski

Grupa Robocza Alumni
Opiekun – Cezary Fijałkowski

O sobie: Swoją przygodę z GFPS rozpocząłem na Tandemie 2014. Do dziś uważam ten miesiąc za jedną z największych przygód życia i wspominam z sentymentem. Później zasiliłem szeregi stypendystów GFPS (semestr letni 2015), w międzyczasie biorąc udział w innych wydarzeniach jak Dni Miast czy Fora. Od marca 2016 roku zaś byłem opiekunem Grup Roboczych nauka i Alumni.

Z językiem niemieckim na początku miałem nie po drodze. Później zaś (z racji technicznego wykształcenia) stał się narzędziem i przepustką do pracy w Niemczech lub w kooperacji z Niemcami (jak na razie nie zrealizowałem tych zamierzeń). Natomiast z biegiem lat, a także przy dużym udziale naszego Stowarzyszenia stał się dla mnie także swego rodzaju hobby. Uczę się go już bardziej dla przyjemności i intelektualnej rozrywki.

Kontakt: cezary.fijalkowskiATgfps.pl

Kuba Jałowiec

Kuba Jałowiec

Grupa Robocza PR
Opiekun – Jakub Jałowiec
Kontakt: jakub.jalowiecATgfps.pl

O sobie:

 

 

 

 

 

Grupa Robocza Fundraising
Opiekun – Beata Walczakiewicz
Kontakt:

Rada Obserwatorów
Rada obserwatorów jest jednostką w której członkowie zainteresowani głębszym zaangażowaniem wewnątrz stowarzyszenia mogą włączać się w pracę zarządu bez przejmowania obowiązków lub funkcji na stałe. Osoby zainteresowaniem członkowstwem w radzie obserwatorów mogą zgłosić taką chęć podczas zjazdów walnych Stowarzyszenia GFPS-Polska. Biorą udział w posiedzeniach Zarządu.

Obecni Członkowie Rady Obserwatorów:
Anna Antoniuk, Błażej Bekus, Jakub Jałowiec, Natallia Kozik, Alex Serhiaevich