Joanna Żuławińska

 

Koordynator projektów – Joanna Żuławińska

Joanna Żuławińska

Joanna Żuławińska

O sobie: Jestem studentką drugiego roku Metod Ilościowych w Ekonomii na SGH w Warszawie. Moją wielką pasją są podróże, już od gimnazjum chętnie uczestniczyłam w wymianach szkolnych, dzięki czemu uczyłam się języków oraz poznawałam kulturę państw europejskich. Moim marzeniem jest ponownie odwiedzić Japonię, która kilka lat temu zachwyciła mnie niesamowitą architekturą oraz życzliwością jej mieszkańców. W wolnym czasie czytam kryminały, poznaję Warszawę na rowerze i pływam.

Semestr zimowy 2016/2017 spędziłam na stypendium DAAD w Mainz, które wspominam jako najlepszy czas w swoim życiu. Studiując w Niemczech znacznie polepszyłam swoją znajomość języka, zwiedziłam region Rheinland-Pfalz oraz poznałam wielu studentów i mieszkańców miasta, którzy z zaangażowaniem dzielili się ze mną swoimi doświadczeniami.

Szukając okazji do kontaktów z Niemcami trafiłam na informację o Tandemie, w którym wzięłam udział w wakacje 2016. Po dwóch tygodniach intensywnych zajęć językowych i kulturalnych szkoda było mi wyjeżdżać i chciałam, aby przygoda z GFPS-em trwała dłużej. W tym przekonaniu utwierdziły mnie kolejne projekty w Polsce i w Niemczech, podczas których poznałam bliżej stypendystów i zaangażowanych członków stowarzyszenia. Przez kilka miesięcy obserwowałam pracę Zarządu i postanowiłam zacząć działać na rzecz dalszego rozwoju. Jako koordynator projektów chciałabym wzmocnić satysfakcję uczestników z nauki języków oraz poznawania naszych sąsiadów i stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która mnie samą skłania do udziału w kolejnych wydarzeniach.

Moje obowiązki:

  • koordynacja prac nad stałymi projektami GFPS– Polska (Dni Miast, Forum, Tandem, Tri-GO!) w ramach koordynowania projektów m.in.: wsparcie w pisaniu wniosków oraz sprawozdań, nadzorowanie przygotowań projektów, konsultacje z organizatorami, przyjmowanie zgłoszeń na projekty, rozliczanie projektów wspólnie ze Skarbnikiem,
  • nadzorowanie prac Komisji Kwalifikacyjnej na Tandemy,
  • nadzorowanie dodatkowych projektów GFPS-Polska,
  • przygotowywanie kompleksowych poradników organizacji cyklicznych projektów GFPS,
  • opieka nad członkami GFPS- Polska.