Komisja Rewizyjna

Magdalena Stępień

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej – Magdalena Stępień 

O sobie:  Moja przygoda z GFPS zaczęła się w 2009 roku od Dni Miast w
Warszawie, które współorganizowałam. Trafiłam do
Stowarzyszenia, szukając kontaktu z językiem niemieckim, jednak
szybko uświadomiłam sobie, że to, co najbardziej cenię w GFPS to
nie szlifowanie umiejętności językowych, ale możliwość
zrobienia czegoś dla innych, zorganizowania seminarium, ćwiczenia
się we współpracy i pracy projektowej.
W latach 2010-2011 byłam Skarbniczką Zarządu, a przez kolejne dwa
lata przewodniczącą komisji rewizyjnej. Od marca 2019 znów
pełnię tę funkcję. Do moich obowiązków należy badanie
zgodności z prawem oraz gospodarności działań Zarządu.
Z wykształcenia jestem germanistką i psychologiem, moje zainteresowania zawodowe to przede wszystkimkomunikacja interpersonalna oraz psychologia organizacji i pracy.

Arsen Osmanov

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej – Arsen Asmanau

O sobie Mam na imię Arsen. Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wydział prawa i administracji, kierunek prawo europejskie.  Moją wielką pasją są podróże i mapy, już w szkole chętnie uczestniczyłem w wymianach. Zawsze interesowałem się kulturą i historią państw germańskich.
Swoją przygodę z GFPS rozpocząłem w 2016r jako uczestnik projektu TriGo  w Berlinie. Uwielbiam stawiać sobie cele i je potem realizować, dlatego zdecydowałem bardziej zaangażować się w życie Stowarzyszenia. Obecnie jako członek Komisji Rewizyjnej będę dzielić się doświadczeniem i wspierać w działaniach członków Zarządu.

 

 


Asia Żuławińska

Sekretarz Komisji Rewizyjnej – Asia Żuławińska

O sobie:  Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Metody Ilościowe w Ekonomii na SGH w Warszawie. Moją wielką pasją są podróże, już od gimnazjum chętnie uczestniczyłam w wymianach szkolnych, dzięki czemu uczyłam się języków oraz poznawałam kulturę państw europejskich. Moim marzeniem jest ponownie odwiedzić Japonię, która kilka lat temu zachwyciła mnie niesamowitą architekturą oraz życzliwością jej mieszkańców. W wolnym czasie czytam kryminały, poznaję Warszawę na rowerze i pływam.

Dzięki stypendium z DAAD dwa razy studiowałam w Mainz, co wspominam jako najlepszy czas w swoim życiu. Mieszkając w Niemczech znacznie polepszyłam swoją znajomość języka, zwiedziłam region Rheinland-Pfalz oraz poznałam wielu studentów i mieszkańców miasta, którzy z zaangażowaniem dzielili się ze mną swoimi doświadczeniami.
Szukając okazji do kontaktu z językiem niemieckim trafiłam na informację o Tandemie, w którym wzięłam udział w wakacje 2016. Po dwóch tygodniach intensywnych zajęć językowych i kulturalnych szkoda było mi wyjeżdżać i chciałam, aby przygoda z GFPS-em trwała dłużej. W tym przekonaniu utwierdziły mnie kolejne projekty w Polsce i w Niemczech, podczas których poznałam bliżej stypendystów i zaangażowanych członków Stowarzyszenia. W kadencji 2017/2018 byłam Wiceprezesem i Koordynatorem Projektów GFPS, co dało mi bardzo dużo satysfakcji oraz przyniosło praktyczne doświadczenia i pozwoliło na pracę w fajnym, zmotywowanym zespole. Tym razem po raz drugi obejmuję funkcję Sekretarza Komisji Rewizyjnej, aby wciąż być blisko aktualnych wydarzeń GFPS i mieć wpływ na rozwój organizacji. Po blisko trzech latach oceniam zaangażowanie czasu i energii w działalność GFPS jako jedno z najlepszych doświadczeń w czasie studiów.