Komisja Rewizyjna

Magdalena Stępień

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej – Magdalena Stępień 

O sobie:  Moja przygoda z GFPS zaczęła się w 2009 roku od Dni Miast w
Warszawie, które współorganizowałam. Trafiłam do
Stowarzyszenia, szukając kontaktu z językiem niemieckim, jednak
szybko uświadomiłam sobie, że to, co najbardziej cenię w GFPS to
nie szlifowanie umiejętności językowych, ale możliwość
zrobienia czegoś dla innych, zorganizowania seminarium, ćwiczenia
się we współpracy i pracy projektowej.
W latach 2010-2011 byłam Skarbniczką Zarządu, a przez kolejne dwa
lata przewodniczącą komisji rewizyjnej. Od marca 2019 znów
pełnię tę funkcję. Do moich obowiązków należy badanie
zgodności z prawem oraz gospodarności działań Zarządu.
Z wykształcenia jestem germanistką i psychologiem, moje zainteresowania zawodowe to przede wszystkimkomunikacja interpersonalna oraz psychologia organizacji i pracy.

Arsen Osmanov

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej – Arsen Asmanau

O sobie Mam na imię Arsen. Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wydział prawa i administracji, kierunek prawo europejskie.  Moją wielką pasją są podróże i mapy, już w szkole chętnie uczestniczyłem w wymianach. Zawsze interesowałem się kulturą i historią państw germańskich.
Swoją przygodę z GFPS rozpocząłem w 2016r jako uczestnik projektu TriGo  w Berlinie. Uwielbiam stawiać sobie cele i je potem realizować, dlatego zdecydowałem bardziej zaangażować się w życie Stowarzyszenia. Obecnie jako członek Komisji Rewizyjnej będę dzielić się doświadczeniem i wspierać w działaniach członków Zarządu.


Joanna Żuławińska

Sekretarz Komisji Rewizyjnej – Joanna Żuławińska

O sobie: Jestem studentką pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Analiza danych – Big Data na SGH. Moją wielką pasją są podróże, już od gimnazjum chętnie uczestniczyłam w wymianach szkolnych, dzięki czemu uczyłam się języków oraz poznawałam kulturę państw europejskich. W wolnym czasie czytam kryminały, uczę się języka bułgarskiego, poznaję Warszawę na rowerze i pływam. 

Dzięki stypendium z DAAD dwa razy studiowałam w Mainz, co wspominam jako najlepszy czas w swoim życiu. Mieszkając w Niemczech znacznie polepszyłam swoją znajomość języka, zwiedziłam region Rheinland-Pfalz oraz poznałam wielu studentów i mieszkańców miasta, którzy z zaangażowaniem dzielili się ze mną swoimi doświadczeniami.
Szukając okazji do kontaktu z językiem niemieckim trafiłam na informację o Tandemie, w którym wzięłam udział w wakacje 2016. Po dwóch tygodniach intensywnych zajęć językowych i kulturalnych szkoda było mi wyjeżdżać i chciałam, aby przygoda z GFPS-em trwała dłużej. W tym przekonaniu utwierdziły mnie kolejne projekty w Polsce i w Niemczech, podczas których poznałam bliżej stypendystów i zaangażowanych członków Stowarzyszenia. W kadencji 2017/2018 byłam Wiceprezesem i Koordynatorem Projektów GFPS, co dało mi bardzo dużo satysfakcji oraz przyniosło praktyczne doświadczenia i pozwoliło na pracę w fajnym, zmotywowanym zespole. Po blisko czterech latach uczestnictwa w życiu stowarzyszenia, postrzegam to jako doświadczenie, które przynosi mi satysfakcję i pozwala poczuć się częścią przyjaznej i inspirującej grupy. Dlatego zależy mi, żeby dalej działać razem na rzecz rozwoju GFPS i to jest moim celem na kolejny rok. 

Hubert Lau

 Sekretarz Komisji Rewizyjnej – Hubert Lau

O sobie: Dziękuję Członkom GFPS-Polska za zaufanie i wybranie mnie do Komisji Rewizyjnej na kadencję 2020/2021!

Swoje doświadczenie w GFPS zdobyłem przede wszystkim w Zarządzie będąc Prezesem w kadencji 2016/2017 oraz 2019/2020. Byłem również członkiem Komisji Rewizyjnej będąc w kadencji 2017/2018 Sekretarzem, a w kadencji 2018/2019 Przewodniczącym Komisji.

Uczestnictwo w licznych projektach i wydarzeniach GFPS oraz działalność w wybranych Grupach Lokalnych oraz Grupach Roboczych daje łącznie ze stanowiskami funkcyjnymi doświadczenie, którym chciałbym podzielić się z Zarządem w nadchodzącej kadencji.