Tandem Polsko-Niemiecki

Typowy Tandemowicz:

Komu w drogę temu Tandem!

Termin zgłoszeń: 12.06.2022

Masz 18-26 lat? Chcesz podszlifować swój niemiecki i wypróbować go w praktyce, a przy okazji spędzić aktywne wakacje w międzynarodowym gronie?

Tandem GFPS jest właśnie dla Ciebie!

Już od ponad 25 lat organizujemy tę letnią szkołę językową. Z nami nie tylko podszkolisz swój niemiecki, ale także poznasz ciekawych ludzi i przeżyjesz niezapomniane wakacje. Tandem GFPS to lekcje z lektorami, ale również kontakt z żywym językiem i atrakcyjny program kulturalny. A to wszystko w studenckiej cenie!

Co to “Tandem”?


Jest to kurs oparty na metodzie tandemowej, to znaczy, że oprócz codziennych lektoratów z języka, uczestnicy odbywają też rozmowy w polsko-niemieckich parach, podczas których wymieniają się opiniami na zaproponowane podczas zajęć tematy. Z tego powodu forma spotkania jest wyjątkowa – jedną część uczestników kursu stanowią Polacy uczący się niemieckiego, drugą – Niemcy uczący się polskiego.

Jak dokładnie wygląda “Tandem”?

Podczas dwutygodniowego wyjazdu oferujemy uczestnikom bogaty program, w którym oprócz codziennych lekcji oraz dyskusji tandemowych jest miejsce na wydarzenia międzykulturowe.
Typowy dzień na Tandemie wygląda następująco: po śniadaniu odbywają się lekcje z wykwalifikowanymi native speakerami. W przerwie pomiędzy nimi jest krótka przerwa przy kawie lub herbacie. Oferujemy zajęcia na trzech poziomach zaawansowania, aby stworzyć jak najbardziej optymalne warunki do nauki dla wszystkich uczestników. Po obiedzie odbywa się tandem – jedna osoba z Niemiec i jedna z Polski spotykają się, aby wypróbować swoje umiejętności językowe omawiając każdego dnia inny temat. Wieczorami można skorzystać z czasu wolnego lub uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach, takich jak np. ogniska, pubquiz i wiele innych. W Tandemie chodzi o to, by uczyć się od siebie nawzajem, wymieniać się poglądami w swobodny sposób i dobrze się bawić – będzie ku temu wiele okazji, o to zadbamy!

Dla kogo? Studenci i osoby pomiędzy 18., a 26. rokiem życia z przynajmniej podstawową znajomością języka niemieckiego 

Kiedy? 15.08. – 01.09.2022

Gdzie? Jugend- und Bildungshaus Tettenborn e.V., Bad Sachsa, Niemcy

Cena? 950zł (uczestnicy z Polski)

Chcesz dołączyć do tej wspaniałej przygody? Nie zwlekaj i wyślij zgłoszenie już teraz! 

Musisz zrobić tylko dwie rzeczy:

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (Kliknij tutaj)
  2. Opowiedz nam, dlaczego chciałbyś wziąć udział w Tandemie. Możesz zrobić to w formie pisemnej lub przedstawić w krótkim filmiku. Liczymy na twoją kreatywność!
    Gotowy plik prześlij na adres e-mail: 

Na zgłoszenia czekamy do: 12.06.2022

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE! DO ZOBACZENIA NA TANDEMIE! 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA NASZEGO FANPAGE`A: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/TANDEMGFPS

* Koszt obejmuje wszystkie punkty programu, nocleg oraz wyżywienie. Uczestnicy samodzielnie organizują i opłacają dojazd do ośrodka

Archiwum: